Przesunięcie terminu CRACOW ART WEEK

 

Szanowni Państwo,

Obserwując dynamicznie rozwijającą się sytuację w kraju w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo, jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję Cracow Art Week KRAKERS. Działając w porozumieniu z Wydziałem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Gminy Miejskiej Kraków, zgodnie z rekomendacją dotyczącą przesunięcia wydarzenia na jesień, proponujemy nowe daty imprezy: 18-25 października 2020 roku.

Cracow Art Week to projekt, który tworzony jest dla szerokiej publiczności, współtworzony przez ogromną ilość osób i podmiotów, platforma oraz miejsce spotkań. 

Uważamy, że w obecnej sytuacji organizowanie wydarzenia angażującego całą artystyczną społeczność miasta nie jest niestety bezpieczne zarówno dla widowni, jak i dla podmiotów biorących udział w Cracow Art Week KRAKERS 2020.

Nie pozostaje nam nic innego, jak podjąć trudną decyzję, która skomplikuje pracę wielu związanych z projektem osób, jak również wpłynie na Państwa plany i harmonogramy. Zaawansowane prace nad kwietniową edycją wydarzenia, doprowadziły do stworzenia pełnego programu głównego imprezy oraz programu towarzyszącego. Pragniemy podziękować wszystkim artystom,  kuratorom, animatorom, galeriom, instytucjom, partnerom, patronom i wolontariuszom, którzy aktywnie włączyli się w kształtowanie tej edycji.  Liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję, że w tym samym składzie będziemy mogli działać w październiku i uda nam się zrealizować wszystkie zaplanowane elementy programu.

W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym: cracowartweek@gmail.com

Z poważaniem,

Zespół Cracow Art Week KRAKERS